VIP OFERTA

Jesteś zainteresowany tą ofertą? Zadzwoń.
500 000 zł

OBNIŻKA CENY!!!

VIP OFERTA

Jesteś zainteresowany tą ofertą? Zadzwoń.
125 000 zł

OBNIŻKA CENY!!!

VIP OFERTA

Jesteś zainteresowany tą ofertą? Zadzwoń.
430 000 zł

STAN DEWELOPERSKI

VIP OFERTA

Jesteś zainteresowany tą ofertą? Zadzwoń.
58 500 zł
  • Znajdź swoją wymarzoną nieruchomość

    Wyczyść
    Więcej opcji

Działka rolna - Żółwia Błoć

Żółwia Błoć

Numer oferty: 2981

10023
Przedstawiam Państwu OFERTĘ SPRZEDAŻY działki rolnej o pow. 1,0023 ha w miejscowości Żółwia Błoć w gminie Goleniów. Oferowana nieruchomość zlokalizowana w niedalekiej odległości od drogi asfaltowej ok. 200 m. Działka o nieregularnym kształcie  z bezpośrednim dojazdem drogą gruntową.
70 000,00 zł 7 zł / m²

Mieszkanie 2 pokojowe w Stargardzie

Stargard

Numer oferty: 3036

2Pokoje
1Łazienka
67
Atrakcyjna oferta sprzedaży mieszkania pod inwestycję w centrum miasta Stargard. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, korytarza oraz łazienki z WC. Powierzchnia całkowita wynosi  67 m2 w tym użytkowa - 61 m2.  Do lokalu przynależy piwnica oraz dodatkowo istnieje możliwość użytkowania powierzchni strychu.
150 000,00 zł 2 239 zł / m²

Działki pod zabudowę mieszkaniową w Grzędzicach

Grzędzice koło Stargardu

Numer oferty: 3044

1100
Ofertą sprzedaży jest  jedna z 7 działek budowlanych położonych w zwartym kompleksie w doskonałej lokalizacji tj. Grzędzicach zaledwie 5 km od Stargardu i 30 km od Szczecina.Działki zlokalizowane są nieopodal historycznego szlaku Królowej Anny Jagiellonki.
71 500,00 zł 65 zł / m²

Goleniów - działka pod zabudowę mieszkaniową

Goleniów

Numer oferty: 3064

1171
Przedstawiam atrakcyjną ofertę sprzedaży  działki pod zabudowę mieszkaniową położoną  w Goleniowie, o powierzchni 1171 m2.Działka posiada regularny kształt, umiejscowiona w okolicy zabudowań domków jednorodzinnych.Cicha okolica z dala od zgiełku miejskiego hałasu a zarazem blisko bo ok. 2 min. samochodem do centrum Goleniowa.
93 680,00 zł 80 zł / m²

Działka pod zabudowę w urokliwym miejscu przy lesie

Goleniów - okolice

Numer oferty: 3073

1500
Ofertą sprzedaży jest jedna z 4 działek pod zabudowę mieszkaniową położona w zwartym kompleksie w doskonałej lokalizacji zaledwie 10 km od Goleniowa i 40 km od Szczecina.Działka zlokalizowana jest w urokliwym miejscu  w  niedalekiej odległości od Strugi Miękowskiej.Na prezentowaną nieruchomość zostały wydane warunki zabudowy, nieopodal działki woda.
58 500,00 zł 39 zł / m²

Działka przy lesie z warunkami zabudowy

Goleniów - okolice

Numer oferty: 3084

1878
Ofertą sprzedaży jest działka o pow. 1878 m2 położona w doskonałej lokalizacji zaledwie 10 km od Goleniowa i 40 km od Szczecina w urokliwym miejscu małej wsi tuż przy lesie.Na prezentowaną nieruchomość zostały wydane warunki zabudowy, nieopodal działki woda.Dojazd do działki odbywa się z drogi gminnej drogą wewnętrzną.
73 242,00 zł 39 zł / m²
37 Zwrócono wyników.Na stronę

PRO-DOM to

Współpraca z klientem

Współpracę z Biurem Nieruchomości PRO-DOM rozpoczyna się bezpłatne od zgłoszenia oferty, lub określenia parametrów poszukiwanej nieruchomości.

Jakie podejmujemy działania, aby jak najefektywniej sprzedać?

Każda nieruchomość oferowana w ramach naszej firmy znajdzie się na najbardziej popularnych portalach o największej oglądalności oraz portalach regionalnych dotyczących rynku nieruchomości oraz na wszystkich stronach naszej firmy.

Nasze biuro w ramach wspólnej inicjatywy biur nieruchomości #współpracuję udostępnia swoje oferty wszystkim agencjom”. Znaczek, którego używamy jest komunikatem dla innych biur: „Współpracujemy – korzystajcie z naszych ofert, aby zaprezentować je swoim Klientom i razem sfinalizować szybko i skutecznie transakcję”.

Współpracujemy

Współpracujemy z profesjonalną Kancelarią Notarialną, architektem, geodetą, projektantami oraz doradcą kredytowym. Polecamy jedynie sprawdzone usługi.

Czytaj więcej

O nas

Aleksandra Muszyńska - biuro nieruchomości - PRODOM

PRO-DOM BIURO NIERUCHOMOŚCI Z SIEDZIBĄ W GOLENIOWIE
Czytaj więcej

Informacje

biuro nieruchomości - PRODOM

Obsługa na najwyższym poziomie to nasza specjalność.

Profesjonalne i rzetelne opracowujemy oferty z gwarancją dotarcia do każdego potencjalnego inwestora/klienta.

Czytaj więcej