VIP OFERTA

Jesteś zainteresowany tą ofertą? Zadzwoń.
500 000 zł

OBNIŻKA CENY!!!

VIP OFERTA

Jesteś zainteresowany tą ofertą? Zadzwoń.
125 000 zł

OBNIŻKA CENY!!!

VIP OFERTA

Jesteś zainteresowany tą ofertą? Zadzwoń.
430 000 zł

STAN DEWELOPERSKI

VIP OFERTA

Jesteś zainteresowany tą ofertą? Zadzwoń.
58 500 zł
  • Znajdź swoją wymarzoną nieruchomość

    Wyczyść
    Więcej opcji

Działka w Goleniowie

Goleniów

Numer oferty: 2413

1157
Przedstawiam Państwu  atrakcyjną ofertą sprzedaży działki pod zabudowę mieszkaniową w Goleniowie. Działka o powierzchni 1157 m2 zlokalizowana jest na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Jest  to druga działka od drogi publicznej, a dojazd do niej zapewnia utwardzona droga wewnętrzna.
142 311,00 zł 123 zł / m²

Atrakcyjna działka w Goleniowie

Goleniów

Numer oferty: 2400

801
Przedstwiam Państwu ofertę  działki otulonej świerkami w Goleniowie. Działka o powierzchni 801 m2 zlokalizowana jest na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych w zaciszu drzew dających spokój i ciszę. Jest to idealne miejsce dla osób kochających naturę, spacery z uwagi na bliskość parku. Dojazd do działki z drogi publicznej zapewnia utwardzona droga wewnętrzna.
98 523,00 zł 123 zł / m²

Działka w Goleniowie w sąsiedztwie lasu

Goleniów

Numer oferty: 2408

801
Przedstawiam Państwu  ofertę sprzedaży działki o powierzchni 801 m2 zlokalizowanej  na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych w atrakcyjnej dzielnicy Goleniowa.  Atutem jest lokalizacja, która daje duże możliwości wypoczynku na łonie natury z uwagi na sąsiedztwo dużego zalesionego terenu  oraz łatwy i szybki dostęp do miasta.
98 523,00 zł 123 zł / m²

Zaciszny kąt - działka idealna pod budowę domu w Goleniowie

Goleniów

Numer oferty: 2211

801
Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży działki w Goleniowie. Działka o powierzchni 801 m2 zlokalizowana jest na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych w otulinie lasu. Idealne miejsce dla osób szukających spokoju, preferujących ciszę i spacery oraz naturę. Dojazd do działki z drogi publicznej zapewnia utwardzona droga wewnętrzna.
98 523,00 zł 123 zł / m²

Działka przy trasie alternatywnej nad morze

Goleniów - okolice

Numer oferty: 3182

1100
Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1 100 m2 pod zabudowę mieszkaniową, położona w miejscowości Krępsko między Goleniowem a Stepnicą. Zjazd na działkę bezpośrednio z drogi publicznej. Działka sąsiaduje z terenami zabudowy mieszkaniowej. Na przedmiotowy teren brak jest planu zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość posiada regularny kształt.
44 000,00 zł 40 zł / m²

Działka pod inwestycję przy trasie alternatywnej nad morze

Goleniów - okolice

Numer oferty: 3197

20435
Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 1/2 udziału działki idealnie nadającej się  pod inwestycję z uwagi na lokalizację tj. położoną w miejscowości Krępsko między Goleniowem a Stepnicą przy bezpośredniej trasie alternatywnej nad morze. Wskazany udział w nieruchomości wynosi 2,435 ha. Na przedmiotowy teren brak jest planu zagospodarowania przestrzennego.
70 000,00 zł 3 zł / m²
37 Zwrócono wyników.Na stronę

PRO-DOM to

Współpraca z klientem

Współpracę z Biurem Nieruchomości PRO-DOM rozpoczyna się bezpłatne od zgłoszenia oferty, lub określenia parametrów poszukiwanej nieruchomości.

Jakie podejmujemy działania, aby jak najefektywniej sprzedać?

Każda nieruchomość oferowana w ramach naszej firmy znajdzie się na najbardziej popularnych portalach o największej oglądalności oraz portalach regionalnych dotyczących rynku nieruchomości oraz na wszystkich stronach naszej firmy.

Nasze biuro w ramach wspólnej inicjatywy biur nieruchomości #współpracuję udostępnia swoje oferty wszystkim agencjom”. Znaczek, którego używamy jest komunikatem dla innych biur: „Współpracujemy – korzystajcie z naszych ofert, aby zaprezentować je swoim Klientom i razem sfinalizować szybko i skutecznie transakcję”.

Współpracujemy

Współpracujemy z profesjonalną Kancelarią Notarialną, architektem, geodetą, projektantami oraz doradcą kredytowym. Polecamy jedynie sprawdzone usługi.

Czytaj więcej

O nas

Aleksandra Muszyńska - biuro nieruchomości - PRODOM

PRO-DOM BIURO NIERUCHOMOŚCI Z SIEDZIBĄ W GOLENIOWIE
Czytaj więcej

Informacje

biuro nieruchomości - PRODOM

Obsługa na najwyższym poziomie to nasza specjalność.

Profesjonalne i rzetelne opracowujemy oferty z gwarancją dotarcia do każdego potencjalnego inwestora/klienta.

Czytaj więcej