• Znajdź swoją wymarzoną nieruchomość

    Wyczyść
    Więcej opcji

Działki pod zabudowę mieszkaniową w Grzędzicach

Grzędzice koło Stargardu

Numer oferty: 3044

1100
Ofertą sprzedaży jest  jedna z 7 działek budowlanych położonych w zwartym kompleksie w doskonałej lokalizacji tj. Grzędzicach zaledwie 5 km od Stargardu i 30 km od Szczecina.Działki zlokalizowane są nieopodal historycznego szlaku Królowej Anny Jagiellonki.
71 500,00 zł 65,00 zł / m²

Goleniów - działka pod zabudowę mieszkaniową

Goleniów

Numer oferty: 3064

1171
Uwaga oferta sprzedana!Przedstawiam atrakcyjną ofertę sprzedaży  działki pod zabudowę mieszkaniową położoną  w Goleniowie, o powierzchni 1171 m2.Działka posiada regularny kształt, umiejscowiona w okolicy zabudowań domków jednorodzinnych.Cicha okolica z dala od zgiełku miejskiego hałasu a zarazem blisko bo ok. 2 min. samochodem do centrum Goleniowa.
93 680,00 zł 80,00 zł / m²

Działka pod zabudowę w urokliwym miejscu przy lesie

Goleniów - okolice

Numer oferty: 3073

1500
Ofertą sprzedaży jest jedna z 4 działek pod zabudowę mieszkaniową położona w zwartym kompleksie w doskonałej lokalizacji zaledwie 10 km od Goleniowa i 40 km od Szczecina.Działka zlokalizowana jest w urokliwym miejscu  w  niedalekiej odległości od Strugi Miękowskiej.Na prezentowaną nieruchomość zostały wydane warunki zabudowy, nieopodal działki woda.
58 500,00 zł 39,00 zł / m²

Działka przy lesie z warunkami zabudowy

Goleniów - okolice

Numer oferty: 3084

1878
Ofertą sprzedaży jest działka o pow. 1878 m2 położona w doskonałej lokalizacji zaledwie 10 km od Goleniowa i 40 km od Szczecina w urokliwym miejscu małej wsi tuż przy lesie.Na prezentowaną nieruchomość zostały wydane warunki zabudowy, nieopodal działki woda.Dojazd do działki odbywa się z drogi gminnej drogą wewnętrzną.
73 242,00 zł 39,00 zł / m²

Atrakcyjna działka pod zabudowę mieszkaniową - okolice Goleniowa

KRĘPSKO

Numer oferty: 3107

1834
Uwaga - oferta sprzedana!Ofertą sprzedaży jest działka pod zabudowę mieszkaniową o powierzchni 1834 m2 położona zaledwie 10 km od Goleniowa w malowniczej stale rozwijającej się miejscowości Krępsko.Około 300 m2 działki jest pięknie zadrzewiona tworząc ekologiczny mikroklimat.
70 000,00 zł 38,17 zł / m²

Działka pod inwestycję przy trasie nad morze

KRĘPSKO

Numer oferty: 3116

1098
Jeśli szukasz działki pod inwestycję przy alternatywnej  trasie nad morze to ta propozycja jest warta rozważenia. Przedstawiam ofertę inwestycyjną - działkę o powierzchni 1,54 ha we wsi Krępsko. Działka idealnie nadaje się pod zabudowę inwestorką, tu możesz postawić swoją halę.
231 000,00 zł 210,38 zł / m²
59 Zwrócono wyników.Na stronę

PRO-DOM to

Współpraca z klientem

Współpracę z Biurem Nieruchomości PRO-DOM rozpoczyna się bezpłatne od zgłoszenia oferty, lub określenia parametrów poszukiwanej nieruchomości.

Jakie podejmujemy działania, aby jak najefektywniej sprzedać?

Każda nieruchomość oferowana w ramach naszej firmy znajdzie się na najbardziej popularnych portalach o największej oglądalności oraz portalach regionalnych dotyczących rynku nieruchomości oraz na wszystkich stronach naszej firmy.

Nasze biuro w ramach wspólnej inicjatywy biur nieruchomości #współpracuję udostępnia swoje oferty wszystkim agencjom”. Znaczek, którego używamy jest komunikatem dla innych biur: „Współpracujemy – korzystajcie z naszych ofert, aby zaprezentować je swoim Klientom i razem sfinalizować szybko i skutecznie transakcję”.

Współpracujemy

Współpracujemy z profesjonalną Kancelarią Notarialną, architektem, geodetą, projektantami oraz doradcą kredytowym. Polecamy jedynie sprawdzone usługi.

Czytaj więcej

O nas

Aleksandra Muszyńska - biuro nieruchomości - PRODOM

PRO-DOM BIURO NIERUCHOMOŚCI Z SIEDZIBĄ W GOLENIOWIE
Czytaj więcej

Informacje

biuro nieruchomości - PRODOM

Obsługa na najwyższym poziomie to nasza specjalność.

Profesjonalne i rzetelne opracowujemy oferty z gwarancją dotarcia do każdego potencjalnego inwestora/klienta.

Czytaj więcej