Bezpieczeństwo i ochrona Państwa danych osobowych – to priorytet!

W dniu 25 maja 2018 r. wchodzi w życie unijna dyrektywa dotycząca ochrony danych osobowych tj.  Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych  Osobowych (RODO). Od tego momentu, zgodnie z tzw. zasadą rozliczalności na administratora danych zostanie nałożony obowiązek wykazywania, że dołożył wszelkich starań, aby należycie i adekwatnie do ryzyka zabezpieczyć posiadane dane osobowe oraz, że realizuje prawa osób, których dane dotyczą.

W związku z tym, nasza firma udała się na szkolenie, które prowadził jeden z najlepszych prawników specjalizujący się w tematyce obrotu nieruchomościami. Naszym prelegentem był Piotr Dobrowolski – radca prawny, autor wielu publikacji w profesjonalnym branżowym piśmie ESTATE – nieruchomości.

Każdy z Państwa, który powierza nam sprzedaż/kupno nieruchomości przekazuje w nasze ręce realizację swojego marzenia o swoim lokum – miejscu na ziemi, gdzie w spokoju i harmonii będzie mógł żyć i mieszkać – to dla nas cenne! Dziękujemy za zaufanie. By sprostać naszemu zadaniu oraz rzetelnie je wykonywać stale się szkolimy, podnosząc nasze kwalifikacje czego owocem jest szkolenie„ RODO … strach ma wielkie oczy” , które zorganizowane zostało przez Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

To był bardzo udany i owocny w wiedzę dzień;)

Przed nami dużo pracy tj. przeprowadzenie audytu procedur i wdrożenie zabezpieczeń pozwalających jeszcze lepiej chronić dane naszych Klientów.

Jako firma jesteśmy świadomi jak ważne dla Państwa jest bezpieczeństwo związane z dokonywanymi transakcjami jak i wymogiem w naszej pracy jest zachowanie dyskrecji na wszystkich naszych obszarach współpracy.

Państwa dane osobowe w naszej firmie będą BEZPIECZNE!