O nas

Kim jesteśmy

Biuro Nieruchomości PRO-DOM działa w zakresie wykonywania usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami

Jesteśmy firmą działającą w województwie zachodniopomorskim dla której świat nieruchomości to pasja. W naszej ofercie znajdą Państwo oferty kupna, sprzedaży, najmu: domów, działek, mieszkań, lokali komercyjnych.

Pracujemy na podstawie licencji zawodowej nr 23992 wydanej przez Polską Federację Rynku Nieruchomości, która jest gwarancją dochowania najwyższych standardów „proklienckich”. Posiadamy doświadczenie w świadczeniu usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. 

Stale się szkolimy i podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe. 

Nasze biuro jest na liście renomowanych Biur Nieruchomości, które podjęły wspólną współpracę w ramach inicjatywy #współpracuję. 

Dzięki tej idei Biur Nieruchomości razem możemy stworzyć coś pozytywnego dla branży nieruchomości - dać pozytywny przekaz naszym Klientom i innym biurom.

Co oznacza znaczek #współpracuję dla naszych Klientów?
Jest to informacja że, nasze biuro współpracuje z innymi, czyli Państwa oferta w naszym biurze jest udostępniana wszystkim agencjom”. Ale też znaczek jest komunikatem dla innych biur: „Współpracujemy – korzystajcie z naszych ofert, aby zaprezentować je swoim Klientom i razem sfinalizować transakcję”.


W ramach współpracy oferujemy Państwu:
 • Świeżość pomysłów niezbędną by szybko sprzedać, wynająć bądź kupić wymarzoną nieruchomość.
 • Wykonanie rzetelnej pracy nad Państwa ofertą.
 • Bezpieczeństwo podczas dokonywanych transakcji.
 • To naszym zadaniem jest sprawdzenie stanu prawnego danej nieruchomości.
 • Prowadzimy czynności pośrednictwa od A do Z tj. od momentu pierwszej wizyty w naszym biurze, podczas której nawiązujemy współpracę, poznajemy preferencje klienta poszukującego a dla klienta sprzedającego/oddającego w najem przekazujemy nasze doświadczenie i wiedzę co do procesu szybkiej i bezpiecznej sprzedaży lub wynajmu. 
  
  Kolejnym krokiem jest znalezienie nieruchomości do zakupu bądź klienta chcącego nabyć,wynająć Państwa nieruchomość. 
 • Prezentacja odbywa się zawsze przy udziale licencjonowanego pośrednika obrotu nieruchomościami.
 • Kompletujemy wszystkie dokumenty wymagane prawem do realizacji transakcji. 
 • Pomagamy podczas toczącego się procesu negocjacyjnego ustalić cenę transakcyjną, która będzie korzystna dla sprzedającego i kupującego. 
 • Towarzyszymy Państwu do momentu podpisania aktu notarialnego oraz przekazania nieruchomości nowemu właścicielowi, najemcy. 
 • W jednym miejscu oferujemy Państwu bezpłatne usługi kredytowe. Współpracujemy z najlepszymi doradcami kredytowymi na rynku oraz kancelariami notarialnymi, architektami, prawnikami, specjalistami rynku nieruchomości.
Bezpieczeństwo i komfort to istotne elementy życia każdego, mamy tego pełną świadomość dlatego właśnie dla tych wartości warto skorzystać z usług naszej firmy.

ZAPRASZAMY do współpracy!