O nas

Kim jesteśmy

Biuro Nieruchomości PRO-DOM działa w zakresie wykonywania usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami

 

Jesteśmy firmą działającą w województwie zachodniopomorskim dla której świat nieruchomości to zawodowa pasja. Na naszej stronie znajdą Państwo oferty w charakterze kupna, sprzedaży, najmu: domów, działek, mieszkań, lokali komercyjnych.

Pracujemy na podstawie licencji zawodowej nr 23992 wydanej przez Polską Federację Rynku Nieruchomości, która jest gwarancją dochowania najwyższych standardów proklienckich.

Nasze biuro jest na liście renomowanych biur nieruchomości, które podjęły wspólną współpracę w ramach inicjatywy #współpracuję.

Dzięki tej idei biur nieruchomości razem możemy stworzyć coś pozytywnego dla branży nieruchomości - dać pozytywny przekaz naszym Klientom i innym biurom.

Co oznacza znaczek #współpracuję dla naszych Klientów?
Jest to informacja że, nasze biuro współpracuje z innymi, czyli Twoja oferta w naszym biurze jest udostępniana wszystkim agencjom”. Ale też znaczek jest komunikatem dla innych biur: „Współpracujemy – korzystajcie z naszych ofert, aby zaprezentować je swoim Klientom i razem sfinalizować transakcję”.

 

Posiadamy kwalifikacje i kompetencje w świadczeniu usług pośrednictwa oraz polisę ubezpieczeniową z tytułu odpowiedzialności cywilnej za szkody, które mogą wyniknąć w związku z wykonywaniem czynności pośredniczych.

Bezpieczeństwo i komfort to istotne elementy życia każdego. Właśnie dla tych wartości warto skorzystać z usług naszej firmy.

ZAPRASZAMY do współpracy.