Działka z potencjałem przy dawnym szlaku Wikingów.

Super cena: 450 000 zł
8,82 zł / m²
Numer oferty : 3567
Powierzchnia całkowita : 51 000 m²
Opis oferty
PRO-DOM Biuro Nieruchomości przedstawia Państwu OFERTĘ SPRZEDAŻY pięknej działki rolnej z  niepowtarzalnym widokiem na rzekę Dziwną dawny szlak Wikingów.
 
Działka zlokalizowana jest na wschodnim brzegu rzeki Dziwny, około 3 km na północny wschód od Wolina, w niedalekiej odległości od lokalnej drogi z Recławia do Kamienia Pomorskiego, pomiędzy miejscowościami Recław i Sibin.
 
Ta okolica to jedna z najbogatszych pod względem archeologicznym miejscowości na terenie gminy Wolin, gwarantowany ekologiczny klimat oraz odpoczynek od zgiełku zatłoczonego miasta.
 
Przedmiotem oferty jest sprzedaż 2 działek rolnych położonych w zwartym areale o łącznej powierzchni 5,10 ha. 
 
Obręb ewidencyjny 0024 - LASKA, gmina Wolin. 
Nieruchomość licznie zadrzewiona - ekoklimat gwarantowany. 
 
Dojazd do nieruchomości drogą gminną w której dostępna jest infrastruktura - wodociąg. 
 
W niedalekiej odległości znajdują się zabudowania domów jednorodzinnych otulonych ścianą lasu.
 
To idealna oferta dla osób szukających miejsca pod inwestycję agroturystyczną i rekreację w spokojnej i wartościowej okolicy jak również dla osób ceniących naturę oraz urodzajne gleby szukających swojej oazy na ziemi. 
 
W studium gminy Wolin.... nieruchomość  jest przeznaczona jako w strefie rekreacyjnej / teren wskazany do opracowania miejscowego planu. 
 
Brak rewitalizacji, działka położona na obszarze NATURA  2000. 
 
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, by umówić się na prezentację.
 
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego art. 66 § 1, ma jedynie charakter informacyjny i została utworzona na podstawie oświadczeń właściciela nieruchomości. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych mając świadomość, że przysługuje mu w każdej chwili prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji, poprawiania oraz usuwania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
Informujemy, że administratorem danych osobowych, które pozyskane mają zostać na potrzeby nawiązania kontaktu bądź udzielenia odpowiedzi w związku skierowanym zapytaniem o wskazaną ofertę będzie Aleksandra Muszyńska -  Popielarczyk PRO-DOM Biuro Nieruchomości (dowiedz się więcej w naszej polityce prywatności).
Podstawowe informacje
Rodzaj rynku : Rynek wtórny
Rodzaj nieruchomości : Działki rolne - rynek wtórny
Rodzaj transakcji : Sprzedaż
Numer oferty : 3567
Cena : 450000zł
Powierzchnia całkowita : 51,000 m²
Lokalizacja : koło Wolina
Księga wieczysta : Tak
Forma własności : własność
Opiekun oferty
Aleksandra Muszyńska - Popielarczyk
Aleksandra Muszyńska
Biuro Nieruchomości PRO-DOM
Konstytucji 3-go Maja 16