Urokliwa działka z linią brzegową

Super cena: 460 000 zł
10,00 zł / m²
Numer oferty : 2454
Powierzchnia całkowita : 46 000 m²
Opis oferty

Przedstawiam Państwu OFERTĘ SPRZEDAŻY pięknej działki rolnej z linią brzegową.

Działka zlokalizowana jest na wschodnim brzegu Dziwny, około 3 km na północny wschód od Wolina, w niedalekiej odległości od lokalnej drogi z Recławia do Kamienia Pomorskiego, pomiędzy miejscowościami Recław i Sibin.

Ta okolica to jedna z najbogatszych pod względem archeologicznym miejscowości na terenie gminy Wolin, gwarantowany ekologiczny klimat oraz odpoczynek od zgiełku zatłoczonego miasta.

Powierzchnia działki to 4, 60 ha z możliwością podziału na mniejsze działki.
Działka leży w strefie rozwoju rekreacji z możliwością zabudowy oraz terenów sportowych na szlaku dawnych Wikingów nad rzeką Dziwną w okolicach Wolina.

W niedalekiej odległości znajdują się zabudowania domów jednorodzinnych otulonych ścianą lasu. To idealna oferta dla osób szukających miejsca pod inwestycję agroturystyczną i rekreację w spokojnej i wartościowej okolicy.

Ta oferta jest tylko u NAS - nie szukaj dalej!

Zainteresowała Cię ta oferta ?
Zadzwoń, by umówić się na prezentację.

 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecana jest osobista weryfikacja. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych mając świadomość, że  przysługuje mu w każdej chwili  prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji, poprawiania oraz usuwania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
Informujemy, że administratorem danych osobowych, które pozyskane mają zostać na potrzeby nawiązania kontaktu bądź udzielenia odpowiedzi w związku skierowanym zapytaniem o wskazaną ofertę będzie Biuro Nieruchomości PRO- DOM ( dowiedz się więcej w  naszej polityce prywatności).

 

 
Podstawowe informacje
Rodzaj rynku : Rynek wtórny
Rodzaj nieruchomości : Działki rolne - rynek wtórny
Rodzaj transakcji : Kupno
Numer oferty : 2454
Cena : 460000zł
Powierzchnia całkowita : 46,000 m²
Teren ogrodzony : nie
Dodatkowe informacje
Kształt działki : nieregularny
Opiekun oferty
Aleksandra Muszyńska - Popielarczyk
Aleksandra Muszyńska
Biuro Nieruchomości PRO-DOM
Konstytucji 3-go Maja 16