Duża działka pod inwestycję w PODAŃSKU!

Super cena: 260 000 zł
9,22 zł / m²
Numer oferty : 3256
Powierzchnia całkowita : 28 200 m²
Opis oferty

Przedstawiam Państwu OFERTĘ SPRZEDAŻY działki rolnej z możliwością inwestycyjną o pow. 2.82 ha położoną w miejscowości PODAŃSKU zaledwie 5 min. od miasta Goleniów. 

Działka posiada regularny kształt z bezpośrednim dojazdem poprzez utwardzoną gminną drogę gruntową.

Ukształtowanie terenu jest płaskie, nieruchomość położona w krajobrazie lasu oraz wyłaniającej się nowo powstającej jednorodzinnej zabudowy mieszkaniowej.

Podańsko to miejscowość która wyróżnia się nowoczesną zabudową podmiejską , stanowiąca niezaprzeczalnie "sypialnię" Goleniowa, bardzo dobrze skomunikowaną z miastem a także ze Szczecinem.

Wskazana oferta to idealne miejsce dla osób szukających zacisza oraz inwestorów poszukujących gruntów z perspektywą w dobrej lokalizacji.

Zapraszam na prezentację.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecana jest osobista weryfikacja. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych mając świadomość, że przysługuje mu w każdej chwili prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji, poprawiania oraz usuwania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
Informujemy, że administratorem danych osobowych, które pozyskane mają zostać na potrzeby nawiązania kontaktu bądź udzielenia odpowiedzi w związku skierowanym zapytaniem o wskazaną ofertę będzie Biuro Nieruchomości PRO- DOM ( dowiedz się więcej w naszej polityce prywatności).

Podstawowe informacje
Rodzaj rynku : Rynek wtórny
Rodzaj nieruchomości : Działki - rynek wtórny
Rodzaj transakcji : Sprzedaż
Numer oferty : 3256
Cena : 260000zł
Cena do negocjacji : Tak
Powierzchnia całkowita : 28 200 m²
Powierzchnia użytkowa : 28 200 m²
Lokalizacja : PODAŃSKO
Droga dojazdowa : Gruntowa
Powierzchnia działki : 28 200 m²
Warunki zabudowy : brak
Plan zagospodarowania terenu : brak
Księga wieczysta : Tak
Forma własności : własność
Opiekun oferty
Aleksandra Muszyńska
Aleksandra Muszyńska
Biuro Nieruchomości PRO-DOM
Konstytucji 3-go Maja 23