Działka rolna - Żółwia Błoć

Super cena: 70 000 zł
6,98 zł / m²
Numer oferty : 2981
Powierzchnia całkowita : 10 023 m²
Opis oferty

Przedstawiam Państwu OFERTĘ SPRZEDAŻY działki rolnej o pow. 1,0023 ha w miejscowości Żółwia Błoć w gminie Goleniów. Oferowana nieruchomość zlokalizowana w niedalekiej odległości od drogi asfaltowej ok. 200 m. Działka o nieregularnym kształcie  z bezpośrednim dojazdem drogą gruntową. Ukształtowanie terenu jest płaskie, nieruchomość położona w krajobrazie lasu i stanowi użytki rolne klasa VI i V. Działka zlokalizowana nieopodal  ok. 500 m leśniczówki oraz graniczy z Strugą Miękowską.

Na chwilę obecną Gmina Goleniów nie opracowała aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego na wskazany teren.

Działka w odległości jedynie 6 km od Goleniowa. Idealne miejsce dla osób szukających zacisza oraz rolników poszukujących gruntów w tej lokalizacji.

Zapraszam na prezentację.

Ta oferta jest tylko u Nas - nie szukaj dalej!

 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecana jest osobista weryfikacja. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych mając świadomość, że  przysługuje mu w każdej chwili  prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji, poprawiania oraz usuwania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
Informujemy, że administratorem danych osobowych, które pozyskane mają zostać na potrzeby nawiązania kontaktu bądź udzielenia odpowiedzi w związku skierowanym zapytaniem o wskazaną ofertę będzie Biuro Nieruchomości PRO- DOM ( dowiedz się więcej w  naszej polityce prywatności).

Podstawowe informacje
Rodzaj rynku : Rynek wtórny
Rodzaj nieruchomości : Działki rolne - rynek wtórny
Rodzaj transakcji : Sprzedaż
Numer oferty : 2981
Cena : 70000zł
Powierzchnia całkowita : 10,023 m²
Droga dojazdowa : Asfalotwa
Teren ogrodzony : nie
Forma własności : własność
Lokalizacja : Żółwia Błoć
Dodatkowe informacje
Kształt działki : nieregularny
Opiekun oferty
Aleksandra Muszyńska
Aleksandra Muszyńska
Biuro Nieruchomości PRO-DOM
Konstytucji 3-go Maja 16